TCZEW REGENERACJA DPF/FAB/KAT  

Specjalizujemy się w regeneracji elementów układu wydechowego aut osobowych i ciężarowych. Czyścimy dokładnie katalizatory i filtry cząsteczek stałych każdego typu. Korzystamy ze specjalistycznej maszyny, w której gorąca woda pod odpowiednio wysokim ciśnieniem uderzeniami wypłukuje z kanalików filtrów zalegające zanieczyszczenia: popioły, olej, sadzę. Nasza technologia jest bardzo skuteczna i nie powoduje dodatkowych zanieczyszczeń. Proces regeneracji DPF jest niezwykle szybki — trwa około godziny. Każdorazowo przed i po regeneracji wykonujemy test sprawności filtra, sprawdzający jego przepustowość i ciśnienie zwrotne. Wydruki z analizatora przekazujemy Klientowi. Dodatkowo filtry DPF konserwujemy z zewnątrz specjalną farbą odporną na wysokie temperatury, co zabezpiecza układ wydechowy przed uszkodzeniami.


Udzielamy rocznej gwarancji na naszą usługę, ale filtry czyścimy bardzo starannie. Tak więc mogą posłużyć jeszcze raz tyle, co do momentu regeneracji (zazwyczaj około 160 tyś. km)

Profesjonalna regeneracja DPF w Tczewie Wykonywana przez nas naprawa DPF ma na celu poprawę działania filtra cząsteczek stałych DPF / FAP – przywrócenie go do stanu pełnej sprawności. Regeneracja, dzięki użyciu maszyny OTOMATIC pozwala usunąć od 98 do 100% zanieczyszczeń: cząstek pyłu PM10 (sadzy), oleju, ceru. Regenerację DPF należy zastosować, gdy na wskutek zanieczyszczeń układu wydechowego (filtra DPF) silnik zaczyna tracić moc, a auto samoczynnie przechodzi w tryb awaryjny (zapala się kontrolka filtra DPF). Każdorazowo przed regeneracją filtra DPF wykonujemy test, który pozwala określić stopień jego zanieczyszczenia. Po wyczyszczeniu przeprowadzamy analogiczny test, który pokazuje efektywność procesu regeneracji.

Dzięki skutecznemu czyszczeniu DPF filtrów samochodowych jazda będzie:

  • przyjemna, bo Państwa pojazd odzyska moc.
  • ekonomiczna, bo spadnie zużycie paliwa.
  • ekologiczna, bo czysty filtr skutecznie wyłapuje cząsteczki stałe spalin.

Jako jedyni w Tczewie i województwie korzystamy z oryginalnej maszyny OTOMATIC,
która gwarantuje najwyższą skuteczność regeneracji filtrów DPF i katalizatorów.        


W związku z tym zapraszamy do współpracy mechaników oraz klientów indywidualnych.
Więcej informacji pod numerem telefonu +48 509 706 134

Zapraszamy do oglądnięcia

filmiku z procesu czyszczenia DPF'u

Zdjęcia najlepiej przedstawiają stan przed i po czyszczeniu.

DPF Przed regeneracja

DPF Po regeneracji

Uszkodzony PDF

Taki stan świadczy o tym że DPF, nadaje się tylko i wyłącznie do wymiany.

!! UWAGA !!

Usuwanie filtra DPF jest nielegalne!
Usuwanie DPF jest niezgodne z prawem. Właściciel pojazdu, z którego usunięto filtr, naraża się na wysoki mandat. Będzie mieć też poważne problemy z dokonaniem przeglądu rejestracyjnego i sprzedażą takiego auta w przyszłości. Nie wspominając o tym, że jeżdżąc takim samochodem mocno przyczynia się do powstawania smogu i zanieczyszczenia powietrza, którym sam oddycha, co ma niebagatelny wpływ na zdrowie. Dbajcie więc o ekologię, a tym samym o zdrowie swoich i swoich bliskich. Zrezygnujcie z usuwania DPF, zamiast tego postawcie na profesjonalną regenerację!